Mind võtab too mees küll sõnatuks........8-)Esimene tund......Inglise keel
jaa, uus õpetaja ja puha. Eesti keelest aru ei saa. Vene/inglise keel on sobivad. Tal on ikka väga huvitav taktika kuidas õpetada... eks vaatab, mis saama hakkab. Mulle ta meeldib ja ta tunnid tundusid huvitavad
Teine tund...Eesti keel
HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA, no ausõna... mul on lihtsalt sõnade puudus kui ma peaks kirjeldama seda, mis meil seal toimub. Veix ütleb ühe sõna, make sosistab mullle teise sõna.. ja nooo ... jah HAHHA :D Mingeid eriti suuri eestikeele õppimis alaseid lootusi meil pole, kuna ... jah, enamus tundi läheb ikka niisama jutu peale :D Aga see on tore... saaks ainult kirjandi 12. lõpus normaalselt ära kirjutatud :D
Kolmas tund...Matemaatika
Mitte midagi uut.... tavaline, Priit räuskab kõrval ja kõik on nii nagu olema peab :D
Neljas tund...Bioloogia
Ma nagu ei saanudki aru, et... kas see oli mingi nali seal või mis ? on võimalik et ollakse niii uimane ja tuim ..... oehh... :D
Viies tund...Ajalugu
Uus õpetaja. Normaalne vist. Ma niiiiii väga loodan et ta jääb siiski asjalikuks... ma tõesti ei viitsi mingit edvistamist seal klassi ees kuulata .... ( niigi ma teen seda ise nii palju igalpool :D )
Söögi vahetund
Mulle nagu tohutult meeldis Make ja Lennu hobusevankri nali... see ajab mind hetkelgi naermaa. :D
Kuues tund....Vene keel
tempo tempo tempo... tavaline... mõnus, mulle meeldib. Varsti vuran seda venekeelt teile siin nii kiiresti ja hästi (:
Seitsmes tund...Keemia
just, Keemia...
sellega ma lõpetan meie tundidest rääkimise
Peale tundi tulid mulle Make ja Lennu külla.... mis me tegime ? mitte midagi.... :D Peale seda läksin poodi. Ma no tõesti ei tea mis ma seal kõik ära ostsin. Igaljuhul teen ma homseks kooli endale mõned elevandikõrvad , ja kui minu pisike tibukari on tubli ja hea , siis saate ka :D ( õhtul lisan pilte nendest maitsvatest leiutistest. MUIDEKS kaupluses on niii odava hinnaga hetkel šokolaadi muffini pulber... NOORA!!! :D
Ja ma teen homseks kõik kodused tööd ära, luban seda endale ja enda kaisukarule....
Ma lõpetan hetkeks raporteerimise, õhtul jällle
R.
Tundsin et pean need pildid siia lisama :D ja no neeed elevandikõrvakesed..... AUSÕNA NEED ON NIII HEAD ET MA EI KUJUTA ETTE MIS VÄGIJÕUGA NAD HOMME KOOOLI JÕUAVAD....... :D
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar