Me Margretiga tõstame oma 2 kätt ja 2 jalga ülesse ja anname alla. No lihtsalt ei saa midagi aru...
Täna tuju : 2
Tänasepäeva tegu: sain enda uurimustöö punktid kätte.
tänasepäeva tipphetk: Inglise keele tund.
Tohutult mõttetu päev on ikka olnud. Homme meil kooli pole aga mina kui eeskujulik õpilane vean ennast kohale ja üritan ajaloo hinnet parandada. Eks vaatab mis välja kukub :)
Aga nüüd lähen ma tutttu , sest ma olen ikka tõeline uneloom. :D
häädööd.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar