teisipäev, 17. mai 2011

"Ah kui hea on olla nõid kui sa õppind oled"

Pahad on pahad ja head on head....... Viha on ilmas, õelus on ilmas... võibolla pahad on hoopis head?

Mina olen hea ! Ma olen selles 101% kindel. Ja teate ? MUL ON ÜLIMALT SUVA MIS HINDED MUL ON ( ma sisendan seda endale nüüd viimased kuu aega igapäev.... aga noh, tasa sõuan kaugele jõuan ) ja pealegi. Mis ma teen nende hinnetega kui ma kunagi kuskile tööle lähen ? Ise eelistaks muidugi niisama ringi hulkuda ja vanu inimesi ületee aidata.. aga nii vist ei saa.

Tänane tuju: 6,5 ( asi areneb )
Tänasepäeva tegu: arvatavasti geo konsultatsiooni minemine ja kunsti ajaloo järelvastamise ülelaskmine. Muidugi ei saa unustada poolpaljalt kehalise tunnis õues olemist :)
Täna tuleb veel teha: KEEMIAT ÕPPIDA, jooksma minna, pesema ja magama.


Võin siia muidugi kirjutada veidi diipi ka :
...
.....
.......
nagu näha jutt ei jookse.

peaks minema jooksma või midagi kasuliku tegema.... selle asemel istun ma msn'is ja chattin mõne kukujukuga.

Ahjaa ma mõtlesin täna sellele, et kui nüüd umbes 2 aasta pärast lähevad kõik oma teed... siis mis meist saab ? Mul on lihtsalt nii kurb tõdeda fakti, et me ei saa igapäev istuda samas lauas sööklas, me ei saa igapäev naerda õpetajate ajuvabade naljade üle... me ei saa kakelda makega iga jumala päev.... Masendus tekkis pärast sellist mõtet peale. Ma heameelega jääks igaveseks teiega sinna kooli. AUSÕNA ! ( arvestage et nüüd voolas paar pisarat mul hetkel )

Head lapsed , need kasvavad vitsata !

TE KÕIK IDIOODID KES TE SEDA LOETE, ma armastan teid nii väga !! :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar