Üsna hiljuti jõudsin koju. Emotsioonid on kõrgel. Keemia on veel tagaplaanil. Tuba on segamini.
Täna tuju: 7 :)
Tänasepäeva tegu: et suutsime ikka tagasi tulla ( heameelega oleks sinna matkama jäänudki)
Nii... veidi reedesest päevast...
käisin koolis ja siis tulin Juliaga minujuurde. Pidime minema Karmo sünnipäevale aga selgus et peame hoomis Kohtla-Nõmmele minema (muidu oleks läinud laupäeva vara hommikul ). Igaljuhul, see selgus meil nii kiiresti, et mul oli aega 20 minutit et asjad kokku panna ja bussipeale joosta ( hambahari jäi koju- aga Selver on olemas , tänks :D )Kodus tegi Julia paar kõnet et me ikka ilusti sinna päris kohale saaks, mitte ei peaks 10 km kõndima... Igaljuhul jõudsime siis bussipeale kuidagi, kella 7'le. Bussipeatuses oli meie kõrval mingi Tiiu ( Julia tutvustas teda mulle ) Tema üle sai hiljem ikka kõvasti naerdud. Enamus bussisõidu aja kuulasime muusikat ja naersime. Huvitav oli. Kohtla-Järvele jõudes läksime Selverisse.. veidi sööki- jooki ( vett ? ) ja võisime asuma ootama oma taksot :D . Muidugi oli poe ees juba keeegi ( khm, Julia, u know :) ) no ja siis kui Kohtla-Nõmmel olime siis ... hmm, läksime välja. SÄÄSED TAPSID, JA MINA VINGUSIN. Vahepeal tekkis küll selline linna tibi tunne, aga see kadus kui ma nägin üht "ägedamat" tüdrukut :D Muideks seal oli tüdrukuid nii vähe. Muidugi võis asi minus ka olla... aga noh, jah :D Laupäev möödus ka ringi huiates külapeal. Käisime Jõhvis kus sai ikka NII PALJU nalja. :D Ja Täna siis... kurb päev. :( Me oleks sinna jäänud kui me poleks pidanud koooli veel homme minema. Ja ma peaaegu oleks läinud ujuma :D Bussisõit tagasi oli nii ja naa. Alguses oli jube naljakas, aga pärast ma väsisin ära... nojah, oli ju pikk nädalavahetus seljataga. :)
Igaljuhul nüüd olen kodus ja ootan huviga 5. Juunit kui saaan tagasi minna. On ju mida ooodata :)
KEEEMIA KEEMIA KEEEMIA . mu kallis keemia :)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar