Mul on tõesti neid blogisid olnud juba väga väga palju. Üks vanem blogi on alles ka, aga see on kinnine. Las ta jäädagi nii. Igaljuhul selle blogi eesmärk on -
1) Igavuse peletamine
2) Kirjutamine siia ja pärast selle kahetsemine...
rohkem pole vaja põhjuseid
Hetkene tuju ( 1-10 ) : 2
Tänane ilm: ehm, klapib mu tujuga.
Plaanid tänaseks: Filmi vaadata, rohida, õppida.
Tuju on halb ainult sellepärast, et mul läks eile õhtu mu käekett katki.Ma lihtsalt tegin ukse lahti ja see kett oli kuskile lingi külge kinni jäänud. Nii ma tõmbasingi selle katki kogemata. Muidugi on ju Rebeccal neid ehteid ja kette rohkem kui küllalt, aga SEE OLI ERLINE. Selle andis mulle mu ema. Ma üritan homme selle kuskile viia peale tööd, või enne tööd. Üldse ei tea kuidas mul aega on.
Eile sain ma Lety käest ühe VÄGA erilise kingituse. See, mis asi see on, ei ole oluline. See on talle kingitud kui ta veel Guatemalas elas ja nüüd kinkis ta selle mulle. See on ja jääb alatiseks minuga. See on lihtsalt väga oluline mulle. ( Samamoodi nagu see käekett )
Hapuoblikasupi vanaema on meil. Tema on see, kes käskis mul täna rohima minna. Eks ma pean siis ennast nüüd mingiaeg kokku võtma ja minema. Jube tüütu ja nõme tegevus, aga mis teha.
Ahja seda blogi aadressi ei sheeri ma kellegile, need kes näevad või kuidagi ise leiavad selle... siis PALJU ÕNNE TEILE ! :D
Ahja, ei saa unustada, et 11 päeva veel kooli ( nädalavahetusi ja spordipäeva jne. arvestamata)
elame üle äkki ? :)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar