Muidugi keemia töö(D) on selle lõpu kohal nagu hunnik mustasid pilvi.
Tuju: 5,7 ( siiski Lermontov on ju läbi)
Tänasepäeva tegu: Matemaatika KT sooritamine endavõimete piires.
Tänasepäeva tähetund: See alles tuleb kui olen jõudnud teose analüüsi lõpuni kirjutada.
Mis veel ?
Ahja, täna lasin Geo tunni üle. Pole hullu, teisipäeval olen konsultatsioonis nagu viis kopikat. Mina tõesti ei tahtnud täna midagi juhuse hooleks jätta. Jõudes koju läksin magama ( täna peab kaua üleval olema ja õppima. ) Üldse mul pole tegelikult aega siia kirjutada, ÕPPIDA ÕPPIDA ÕPPIDA !! AINULT ÕPPIDA ON VAJA !
Ajaloo leht oli lahe.
Uurimustöö pärast ma nii väga ei põe, kui nelja kätte saan olen rahul.
R.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar