Olime siis umbes 4,5 tundi koolis. 3 tunni ajal läks meil Onu Eleku ära.... ja tagasi ei tulnudki. Kurb kurb. No igaljuhul saime minna koju. Võtsin ennast kokku ja tegin oma eesti keele tunnika ära ( 4 sain ) . Mul on selle nädala plaan nii paigas et oi oi oi. Igapäev on mustmiljon kaks sada ( kas se nüüd on kokku ? ) tööd järgi teha + igapäevased kontrolltööd. Loodan et elan selle siis üle.
Täna tuju : tugev 5
Tänaseks plaanid : Õppida geo järelvastamiseks, Kunstiajaloo KT'ks õppida, Füüsika KT, Pesema minna ja TUBAKORDA ( seda ma arvatavasti ei jõua, olgugi et see kõige olulisem on )
Tänasepäeva tipp sündmus : Vast see kui ma koju tulin peatas üks uhke bemm kinni ja juht ütles : "Ma küll Sakku ei lähe, aga kui ma läheksin siis ma viiksin su kohe ära " väga kasulik oli seda mul teada :D 8 korraliku koolipäeva veel . Valetan , tegelt minujaoks on neid vist ainult 5. Ma olen laisaks läinud ja ei viitsi ennast sinna koolipoole igapäev ka vedada :)
Tänasepäeva lubadus: Järgmine aasta korralikumalt koolis käia.
Mis veeel ?
Aaa, tervitaks nüüd neid, kellele ma oma blogi lingi viskan msni aknasse... te olete erilised ikka :)
musi musi kalli kalli .
awww:)
VastaKustuta