Me Margretiga tõstame oma 2 kätt ja 2 jalga ülesse ja anname alla. No lihtsalt ei saa midagi aru...
Täna tuju : 2
Tänasepäeva tegu: sain enda uurimustöö punktid kätte.
tänasepäeva tipphetk: Inglise keele tund.
Tohutult mõttetu päev on ikka olnud. Homme meil kooli pole aga mina kui eeskujulik õpilane vean ennast kohale ja üritan ajaloo hinnet parandada. Eks vaatab mis välja kukub :)
Aga nüüd lähen ma tutttu , sest ma olen ikka tõeline uneloom. :D
häädööd.
neljapäev, 26. mai 2011
kolmapäev, 25. mai 2011
ffffffffffffff you. (:
kust alustada täna siis ?
vahepeal on olnud 2 keemia tööd. Aa see esimene töö... see läks veidi metsapoole. Nojah, juhtub. Igaljuhul paar päeva veel koolis käia ja mõned tööd veel teha ja siis on kõik. Julia käis eile minukal. Õppisime suht "palju" keemiat. Lõppes nagu ikka nii et mina läksin kell 12 ilusti tuttu ja Julia oli poole ööni üleval. Üsna tavaline värk :)
Täna tuju: KÜMÄÄÄÄ ausõna noh !!!!!!!!!!!!!!!! minge .... kui ei usu mind ! ;)
tänasepäeva tegu : Oma suu mitte kinnihoidmine teatud teemade kohapealt.
Aga ei , täna on siiski väga chill olnud. Elu liigub edasi ja ei mõtlegi peatuda ainult sellepärast et mina seda soovin. Üllatus missugune.
Mingil määral ma isegi tahan hetkel kõige rohkem homme kooli minna. Seal on kõik tüdrukud mul kes lihtsalt ei lase mul olla kurb ja emotsioonitu. Nad on ikka ÜLEKÕIGEEE!!!! . JAH .. Chickid, ma tean et te loete seda.. TE OLETE LIHTSALT NII MARU LAHEDAD JA ILUSAD JA ARMSAD JA TOREDAD JA APPI AI LAAV YOU !!!! /L/
11 päeva veel ja siis on Sakus ära mineks. Ei tea kui kauaks küll, sest ma pean terve juuni kuu töötama. Jaanipäeval vist lähen kaa ära. Ei tea...
Võiks koolis enda puudumistega ka asjad korda saada. Ei kisu kohe üldse sinna direktori kabineti poole... :)
ma lähen nüüd magama ja arutlema selle üle kuidas kurat ma tõmban endale ligi selliseid inimesi nagu nad mul hetkel on . (Y) lalalala
head ööd.
aa ma tervitaks oma Virgo- Maket !!! sa oled üleprahi ja üle mätaste kõva vend ikka !! :D
vahepeal on olnud 2 keemia tööd. Aa see esimene töö... see läks veidi metsapoole. Nojah, juhtub. Igaljuhul paar päeva veel koolis käia ja mõned tööd veel teha ja siis on kõik. Julia käis eile minukal. Õppisime suht "palju" keemiat. Lõppes nagu ikka nii et mina läksin kell 12 ilusti tuttu ja Julia oli poole ööni üleval. Üsna tavaline värk :)
Täna tuju: KÜMÄÄÄÄ ausõna noh !!!!!!!!!!!!!!!! minge .... kui ei usu mind ! ;)
tänasepäeva tegu : Oma suu mitte kinnihoidmine teatud teemade kohapealt.
Aga ei , täna on siiski väga chill olnud. Elu liigub edasi ja ei mõtlegi peatuda ainult sellepärast et mina seda soovin. Üllatus missugune.
Mingil määral ma isegi tahan hetkel kõige rohkem homme kooli minna. Seal on kõik tüdrukud mul kes lihtsalt ei lase mul olla kurb ja emotsioonitu. Nad on ikka ÜLEKÕIGEEE!!!! . JAH .. Chickid, ma tean et te loete seda.. TE OLETE LIHTSALT NII MARU LAHEDAD JA ILUSAD JA ARMSAD JA TOREDAD JA APPI AI LAAV YOU !!!! /L/
11 päeva veel ja siis on Sakus ära mineks. Ei tea kui kauaks küll, sest ma pean terve juuni kuu töötama. Jaanipäeval vist lähen kaa ära. Ei tea...
Võiks koolis enda puudumistega ka asjad korda saada. Ei kisu kohe üldse sinna direktori kabineti poole... :)
ma lähen nüüd magama ja arutlema selle üle kuidas kurat ma tõmban endale ligi selliseid inimesi nagu nad mul hetkel on . (Y) lalalala
head ööd.
aa ma tervitaks oma Virgo- Maket !!! sa oled üleprahi ja üle mätaste kõva vend ikka !! :D
pühapäev, 22. mai 2011
Tagasi Eestis!
Üsna hiljuti jõudsin koju. Emotsioonid on kõrgel. Keemia on veel tagaplaanil. Tuba on segamini.
Täna tuju: 7 :)
Tänasepäeva tegu: et suutsime ikka tagasi tulla ( heameelega oleks sinna matkama jäänudki)
Nii... veidi reedesest päevast...
käisin koolis ja siis tulin Juliaga minujuurde. Pidime minema Karmo sünnipäevale aga selgus et peame hoomis Kohtla-Nõmmele minema (muidu oleks läinud laupäeva vara hommikul ). Igaljuhul, see selgus meil nii kiiresti, et mul oli aega 20 minutit et asjad kokku panna ja bussipeale joosta ( hambahari jäi koju- aga Selver on olemas , tänks :D )Kodus tegi Julia paar kõnet et me ikka ilusti sinna päris kohale saaks, mitte ei peaks 10 km kõndima... Igaljuhul jõudsime siis bussipeale kuidagi, kella 7'le. Bussipeatuses oli meie kõrval mingi Tiiu ( Julia tutvustas teda mulle ) Tema üle sai hiljem ikka kõvasti naerdud. Enamus bussisõidu aja kuulasime muusikat ja naersime. Huvitav oli. Kohtla-Järvele jõudes läksime Selverisse.. veidi sööki- jooki ( vett ? ) ja võisime asuma ootama oma taksot :D . Muidugi oli poe ees juba keeegi ( khm, Julia, u know :) ) no ja siis kui Kohtla-Nõmmel olime siis ... hmm, läksime välja. SÄÄSED TAPSID, JA MINA VINGUSIN. Vahepeal tekkis küll selline linna tibi tunne, aga see kadus kui ma nägin üht "ägedamat" tüdrukut :D Muideks seal oli tüdrukuid nii vähe. Muidugi võis asi minus ka olla... aga noh, jah :D Laupäev möödus ka ringi huiates külapeal. Käisime Jõhvis kus sai ikka NII PALJU nalja. :D Ja Täna siis... kurb päev. :( Me oleks sinna jäänud kui me poleks pidanud koooli veel homme minema. Ja ma peaaegu oleks läinud ujuma :D Bussisõit tagasi oli nii ja naa. Alguses oli jube naljakas, aga pärast ma väsisin ära... nojah, oli ju pikk nädalavahetus seljataga. :)
Igaljuhul nüüd olen kodus ja ootan huviga 5. Juunit kui saaan tagasi minna. On ju mida ooodata :)
KEEEMIA KEEMIA KEEEMIA . mu kallis keemia :)
Täna tuju: 7 :)
Tänasepäeva tegu: et suutsime ikka tagasi tulla ( heameelega oleks sinna matkama jäänudki)
Nii... veidi reedesest päevast...
käisin koolis ja siis tulin Juliaga minujuurde. Pidime minema Karmo sünnipäevale aga selgus et peame hoomis Kohtla-Nõmmele minema (muidu oleks läinud laupäeva vara hommikul ). Igaljuhul, see selgus meil nii kiiresti, et mul oli aega 20 minutit et asjad kokku panna ja bussipeale joosta ( hambahari jäi koju- aga Selver on olemas , tänks :D )Kodus tegi Julia paar kõnet et me ikka ilusti sinna päris kohale saaks, mitte ei peaks 10 km kõndima... Igaljuhul jõudsime siis bussipeale kuidagi, kella 7'le. Bussipeatuses oli meie kõrval mingi Tiiu ( Julia tutvustas teda mulle ) Tema üle sai hiljem ikka kõvasti naerdud. Enamus bussisõidu aja kuulasime muusikat ja naersime. Huvitav oli. Kohtla-Järvele jõudes läksime Selverisse.. veidi sööki- jooki ( vett ? ) ja võisime asuma ootama oma taksot :D . Muidugi oli poe ees juba keeegi ( khm, Julia, u know :) ) no ja siis kui Kohtla-Nõmmel olime siis ... hmm, läksime välja. SÄÄSED TAPSID, JA MINA VINGUSIN. Vahepeal tekkis küll selline linna tibi tunne, aga see kadus kui ma nägin üht "ägedamat" tüdrukut :D Muideks seal oli tüdrukuid nii vähe. Muidugi võis asi minus ka olla... aga noh, jah :D Laupäev möödus ka ringi huiates külapeal. Käisime Jõhvis kus sai ikka NII PALJU nalja. :D Ja Täna siis... kurb päev. :( Me oleks sinna jäänud kui me poleks pidanud koooli veel homme minema. Ja ma peaaegu oleks läinud ujuma :D Bussisõit tagasi oli nii ja naa. Alguses oli jube naljakas, aga pärast ma väsisin ära... nojah, oli ju pikk nädalavahetus seljataga. :)
Igaljuhul nüüd olen kodus ja ootan huviga 5. Juunit kui saaan tagasi minna. On ju mida ooodata :)
KEEEMIA KEEMIA KEEEMIA . mu kallis keemia :)
neljapäev, 19. mai 2011
Lõpp juba paistab...
Muidugi keemia töö(D) on selle lõpu kohal nagu hunnik mustasid pilvi.
Tuju: 5,7 ( siiski Lermontov on ju läbi)
Tänasepäeva tegu: Matemaatika KT sooritamine endavõimete piires.
Tänasepäeva tähetund: See alles tuleb kui olen jõudnud teose analüüsi lõpuni kirjutada.
Mis veel ?
Ahja, täna lasin Geo tunni üle. Pole hullu, teisipäeval olen konsultatsioonis nagu viis kopikat. Mina tõesti ei tahtnud täna midagi juhuse hooleks jätta. Jõudes koju läksin magama ( täna peab kaua üleval olema ja õppima. ) Üldse mul pole tegelikult aega siia kirjutada, ÕPPIDA ÕPPIDA ÕPPIDA !! AINULT ÕPPIDA ON VAJA !
Ajaloo leht oli lahe.
Uurimustöö pärast ma nii väga ei põe, kui nelja kätte saan olen rahul.
R.
Tuju: 5,7 ( siiski Lermontov on ju läbi)
Tänasepäeva tegu: Matemaatika KT sooritamine endavõimete piires.
Tänasepäeva tähetund: See alles tuleb kui olen jõudnud teose analüüsi lõpuni kirjutada.
Mis veel ?
Ahja, täna lasin Geo tunni üle. Pole hullu, teisipäeval olen konsultatsioonis nagu viis kopikat. Mina tõesti ei tahtnud täna midagi juhuse hooleks jätta. Jõudes koju läksin magama ( täna peab kaua üleval olema ja õppima. ) Üldse mul pole tegelikult aega siia kirjutada, ÕPPIDA ÕPPIDA ÕPPIDA !! AINULT ÕPPIDA ON VAJA !
Ajaloo leht oli lahe.
Uurimustöö pärast ma nii väga ei põe, kui nelja kätte saan olen rahul.
R.
kolmapäev, 18. mai 2011
LOLLAKAD !
Tuju: NULL
Tänasepäeva tegu: Elasin selle lihtsal üle. ( plaksutada pole vaja)
Tänasepäeva tegevused tulevikus siis: Õppida, õppida, õppida ( nagu ütles Lenin)
Keemia keeemia keeeemia, ooo mu kallis keemia.
Geograaafia on ka lahe
Meie aja kangelane võiks vahepeal kaljult alla hüpata, ei peaks tema kohta enam lugema -.-
Inglise keel ? no tõesti kas õpetaja just ei öelnud täna, et inglise keelt on vaja osata suhtlus tasandil ... MIKS ME SIIS PEAME SEDA ÕPPIMA KIRJALIKULT ??!?!??!?!?!
nägemist.
raporteerin homme edasi kui mul tuju veel halvem on ! :)
Tänasepäeva tegu: Elasin selle lihtsal üle. ( plaksutada pole vaja)
Tänasepäeva tegevused tulevikus siis: Õppida, õppida, õppida ( nagu ütles Lenin)
Keemia keeemia keeeemia, ooo mu kallis keemia.
Geograaafia on ka lahe
Meie aja kangelane võiks vahepeal kaljult alla hüpata, ei peaks tema kohta enam lugema -.-
Inglise keel ? no tõesti kas õpetaja just ei öelnud täna, et inglise keelt on vaja osata suhtlus tasandil ... MIKS ME SIIS PEAME SEDA ÕPPIMA KIRJALIKULT ??!?!??!?!?!
nägemist.
raporteerin homme edasi kui mul tuju veel halvem on ! :)
teisipäev, 17. mai 2011
"Ah kui hea on olla nõid kui sa õppind oled"
Pahad on pahad ja head on head....... Viha on ilmas, õelus on ilmas... võibolla pahad on hoopis head?
Mina olen hea ! Ma olen selles 101% kindel. Ja teate ? MUL ON ÜLIMALT SUVA MIS HINDED MUL ON ( ma sisendan seda endale nüüd viimased kuu aega igapäev.... aga noh, tasa sõuan kaugele jõuan ) ja pealegi. Mis ma teen nende hinnetega kui ma kunagi kuskile tööle lähen ? Ise eelistaks muidugi niisama ringi hulkuda ja vanu inimesi ületee aidata.. aga nii vist ei saa.
Tänane tuju: 6,5 ( asi areneb )
Tänasepäeva tegu: arvatavasti geo konsultatsiooni minemine ja kunsti ajaloo järelvastamise ülelaskmine. Muidugi ei saa unustada poolpaljalt kehalise tunnis õues olemist :)
Täna tuleb veel teha: KEEMIAT ÕPPIDA, jooksma minna, pesema ja magama.
Võin siia muidugi kirjutada veidi diipi ka :
...
.....
.......
nagu näha jutt ei jookse.
peaks minema jooksma või midagi kasuliku tegema.... selle asemel istun ma msn'is ja chattin mõne kukujukuga.
Ahjaa ma mõtlesin täna sellele, et kui nüüd umbes 2 aasta pärast lähevad kõik oma teed... siis mis meist saab ? Mul on lihtsalt nii kurb tõdeda fakti, et me ei saa igapäev istuda samas lauas sööklas, me ei saa igapäev naerda õpetajate ajuvabade naljade üle... me ei saa kakelda makega iga jumala päev.... Masendus tekkis pärast sellist mõtet peale. Ma heameelega jääks igaveseks teiega sinna kooli. AUSÕNA ! ( arvestage et nüüd voolas paar pisarat mul hetkel )
Head lapsed , need kasvavad vitsata !
TE KÕIK IDIOODID KES TE SEDA LOETE, ma armastan teid nii väga !! :)
Mina olen hea ! Ma olen selles 101% kindel. Ja teate ? MUL ON ÜLIMALT SUVA MIS HINDED MUL ON ( ma sisendan seda endale nüüd viimased kuu aega igapäev.... aga noh, tasa sõuan kaugele jõuan ) ja pealegi. Mis ma teen nende hinnetega kui ma kunagi kuskile tööle lähen ? Ise eelistaks muidugi niisama ringi hulkuda ja vanu inimesi ületee aidata.. aga nii vist ei saa.
Tänane tuju: 6,5 ( asi areneb )
Tänasepäeva tegu: arvatavasti geo konsultatsiooni minemine ja kunsti ajaloo järelvastamise ülelaskmine. Muidugi ei saa unustada poolpaljalt kehalise tunnis õues olemist :)
Täna tuleb veel teha: KEEMIAT ÕPPIDA, jooksma minna, pesema ja magama.
Võin siia muidugi kirjutada veidi diipi ka :
...
.....
.......
nagu näha jutt ei jookse.
peaks minema jooksma või midagi kasuliku tegema.... selle asemel istun ma msn'is ja chattin mõne kukujukuga.
Ahjaa ma mõtlesin täna sellele, et kui nüüd umbes 2 aasta pärast lähevad kõik oma teed... siis mis meist saab ? Mul on lihtsalt nii kurb tõdeda fakti, et me ei saa igapäev istuda samas lauas sööklas, me ei saa igapäev naerda õpetajate ajuvabade naljade üle... me ei saa kakelda makega iga jumala päev.... Masendus tekkis pärast sellist mõtet peale. Ma heameelega jääks igaveseks teiega sinna kooli. AUSÕNA ! ( arvestage et nüüd voolas paar pisarat mul hetkel )
Head lapsed , need kasvavad vitsata !
TE KÕIK IDIOODID KES TE SEDA LOETE, ma armastan teid nii väga !! :)
esmaspäev, 16. mai 2011
Pime esmaspäev
Olime siis umbes 4,5 tundi koolis. 3 tunni ajal läks meil Onu Eleku ära.... ja tagasi ei tulnudki. Kurb kurb. No igaljuhul saime minna koju. Võtsin ennast kokku ja tegin oma eesti keele tunnika ära ( 4 sain ) . Mul on selle nädala plaan nii paigas et oi oi oi. Igapäev on mustmiljon kaks sada ( kas se nüüd on kokku ? ) tööd järgi teha + igapäevased kontrolltööd. Loodan et elan selle siis üle.
Täna tuju : tugev 5
Tänaseks plaanid : Õppida geo järelvastamiseks, Kunstiajaloo KT'ks õppida, Füüsika KT, Pesema minna ja TUBAKORDA ( seda ma arvatavasti ei jõua, olgugi et see kõige olulisem on )
Tänasepäeva tipp sündmus : Vast see kui ma koju tulin peatas üks uhke bemm kinni ja juht ütles : "Ma küll Sakku ei lähe, aga kui ma läheksin siis ma viiksin su kohe ära " väga kasulik oli seda mul teada :D 8 korraliku koolipäeva veel . Valetan , tegelt minujaoks on neid vist ainult 5. Ma olen laisaks läinud ja ei viitsi ennast sinna koolipoole igapäev ka vedada :)
Tänasepäeva lubadus: Järgmine aasta korralikumalt koolis käia.
Mis veeel ?
Aaa, tervitaks nüüd neid, kellele ma oma blogi lingi viskan msni aknasse... te olete erilised ikka :)
musi musi kalli kalli .
Täna tuju : tugev 5
Tänaseks plaanid : Õppida geo järelvastamiseks, Kunstiajaloo KT'ks õppida, Füüsika KT, Pesema minna ja TUBAKORDA ( seda ma arvatavasti ei jõua, olgugi et see kõige olulisem on )
Tänasepäeva tipp sündmus : Vast see kui ma koju tulin peatas üks uhke bemm kinni ja juht ütles : "Ma küll Sakku ei lähe, aga kui ma läheksin siis ma viiksin su kohe ära " väga kasulik oli seda mul teada :D 8 korraliku koolipäeva veel . Valetan , tegelt minujaoks on neid vist ainult 5. Ma olen laisaks läinud ja ei viitsi ennast sinna koolipoole igapäev ka vedada :)
Tänasepäeva lubadus: Järgmine aasta korralikumalt koolis käia.
Mis veeel ?
Aaa, tervitaks nüüd neid, kellele ma oma blogi lingi viskan msni aknasse... te olete erilised ikka :)
musi musi kalli kalli .
pühapäev, 15. mai 2011
Katse nr Mustmiljon
Mul on tõesti neid blogisid olnud juba väga väga palju. Üks vanem blogi on alles ka, aga see on kinnine. Las ta jäädagi nii. Igaljuhul selle blogi eesmärk on -
1) Igavuse peletamine
2) Kirjutamine siia ja pärast selle kahetsemine...
rohkem pole vaja põhjuseid
Hetkene tuju ( 1-10 ) : 2
Tänane ilm: ehm, klapib mu tujuga.
Plaanid tänaseks: Filmi vaadata, rohida, õppida.
Tuju on halb ainult sellepärast, et mul läks eile õhtu mu käekett katki.Ma lihtsalt tegin ukse lahti ja see kett oli kuskile lingi külge kinni jäänud. Nii ma tõmbasingi selle katki kogemata. Muidugi on ju Rebeccal neid ehteid ja kette rohkem kui küllalt, aga SEE OLI ERLINE. Selle andis mulle mu ema. Ma üritan homme selle kuskile viia peale tööd, või enne tööd. Üldse ei tea kuidas mul aega on.
Eile sain ma Lety käest ühe VÄGA erilise kingituse. See, mis asi see on, ei ole oluline. See on talle kingitud kui ta veel Guatemalas elas ja nüüd kinkis ta selle mulle. See on ja jääb alatiseks minuga. See on lihtsalt väga oluline mulle. ( Samamoodi nagu see käekett )
Hapuoblikasupi vanaema on meil. Tema on see, kes käskis mul täna rohima minna. Eks ma pean siis ennast nüüd mingiaeg kokku võtma ja minema. Jube tüütu ja nõme tegevus, aga mis teha.
Ahja seda blogi aadressi ei sheeri ma kellegile, need kes näevad või kuidagi ise leiavad selle... siis PALJU ÕNNE TEILE ! :D
Ahja, ei saa unustada, et 11 päeva veel kooli ( nädalavahetusi ja spordipäeva jne. arvestamata)
elame üle äkki ? :)
1) Igavuse peletamine
2) Kirjutamine siia ja pärast selle kahetsemine...
rohkem pole vaja põhjuseid
Hetkene tuju ( 1-10 ) : 2
Tänane ilm: ehm, klapib mu tujuga.
Plaanid tänaseks: Filmi vaadata, rohida, õppida.
Tuju on halb ainult sellepärast, et mul läks eile õhtu mu käekett katki.Ma lihtsalt tegin ukse lahti ja see kett oli kuskile lingi külge kinni jäänud. Nii ma tõmbasingi selle katki kogemata. Muidugi on ju Rebeccal neid ehteid ja kette rohkem kui küllalt, aga SEE OLI ERLINE. Selle andis mulle mu ema. Ma üritan homme selle kuskile viia peale tööd, või enne tööd. Üldse ei tea kuidas mul aega on.
Eile sain ma Lety käest ühe VÄGA erilise kingituse. See, mis asi see on, ei ole oluline. See on talle kingitud kui ta veel Guatemalas elas ja nüüd kinkis ta selle mulle. See on ja jääb alatiseks minuga. See on lihtsalt väga oluline mulle. ( Samamoodi nagu see käekett )
Hapuoblikasupi vanaema on meil. Tema on see, kes käskis mul täna rohima minna. Eks ma pean siis ennast nüüd mingiaeg kokku võtma ja minema. Jube tüütu ja nõme tegevus, aga mis teha.
Ahja seda blogi aadressi ei sheeri ma kellegile, need kes näevad või kuidagi ise leiavad selle... siis PALJU ÕNNE TEILE ! :D
Ahja, ei saa unustada, et 11 päeva veel kooli ( nädalavahetusi ja spordipäeva jne. arvestamata)
elame üle äkki ? :)
Tellimine:
Postitused (Atom)