nüüd kus emotsioonid on laes on jube vahva siia midagi kirjutada.
Ma isegi ei püstita küsimust, et miks inimesed kellest hoolid suudavad oma sõnadega juba ainuüksi nii palju sulle haiget teha, et see on jube. Kas nad üldse väärivad midagi ? Andes kõik .... reaalselt kõik endast ja mitte oodates midagi tagasi saada........ saad sa ju lõpuks ikka tagasi midagi halba. Oleks ainult nii, et suudaksin pühenduda inimestele, kes on seda väärt.... inimestele kes saavad aru minust, mõistavad ja hoolivad... aga ei , mina põikpäine neiu otsustan ikka ju kõikide nende nn "halbade" inimeste kasuks. Ühest küljest võib ju arvata et põhjus on sellest, et üritan neid muuta.....kellegiks kes nad ei ole. arghhhhhh... no kuradi närvi lihtsalt ajab.
aga jah ... asi mida ma teha saan on ennast muuta. Veidikenegi tugevamaks ja öelda ära inimestele, kellele tuleks ära öelda.
Ma ei taha ju kellegile midagi halba, tahan ainult head..... aga välja kukub väga lollisti.
Ja see kõik oli kogu õhtu negatiivne külg.....
AGAAAAA siin tänases päevas oli niii palju positiiivset.. sellele mõeldes juba tuleb lihtsalt naeratus näole ja tunnen kuidas südames läheb kergemaks.
ma lähen lennutan end nüüd voodisse oma positiivsete mõtetega ja jään lootma, et homme kui ma ärkan suudan olla üle inimestest kes on õnnelikumad ilma minu prääksumise ja vingumiseta.
Ja nv on tulemas...... saab jälle patareisid laadida vanalinnas ja lihtsalt unustada kogu see s*tt.
TsaukiTsauki mu kallid sõbrad ja sõbrannad. Kui te mind välja kannatate siis te olete ikka ühed igati tugevad inimesed !! :D xoxoxoxoxoxoxox, musi musi musi , kalli kalli kalli.
ja kõigile teistele,.. laske end õhku,, seal on armastust, mis on sobilik teile ! :P
reede, 27. aprill 2012
laupäev, 14. aprill 2012
reede, 13. aprill 2012
reedeeee

eks mulle tuli ju 2 serkundit tagasi meelde et pan täna matat minema tegema :O
ilusat reedet kõigile , olgem mõistlikud!
AJAAA peaaaegu unustasin, ma nägin eile kedagi niii amsat mulle. Meil läks kaks minutit aega et kokkuleppida oma augusti plaanides :P Ma ei jõua ära oodata ! :)
Bex.
neljapäev, 12. aprill 2012
sussssiddd

... mina siis marsin hommikul uhkelt kooli ja koolis olles mis asja ma avastan... SUSSID JÄID KOJU !?!?!??! :O
no eks siis oli tagasi minek.. hilinesin muidugi ilusti pärast esimesse tundi. Direktor võttis kooli ukse peal mind kenasti vastu ja värkki.. oeh jah .
Kooli päeva suutsin kuidagi üle elada.... koju tulles olin veidi netis ja siis läksin linna. Rääkisin Letyga veidi juttu. Inglismaast ja värkki. Sain veidi rohkem meie kauni liverpooli kohta teada ja üldse kõigest sai räägitud :)
hommmeee tuleb veel üle elada ja siis on kõik. the end of this freaking week. :)
Üks pisike postitus enne kooli

See pilt on täiuslik hommikuse tee kõrvale.
mitte et ma oleks juba valmis kooli minema, ei, asjad on laiali ja mul on ikka tudukad seljas. küll jõab .. küll jõuab . Täna on eriti tore päev .... ( see oli sarkasm , kui keegi aru ei saanud ) . aga eks paistab. Tüdrukud on koolis ja loodan et nad teevad päeva rõõmsaks :)
Teie siiras Beks.
kolmapäev, 11. aprill 2012
külm on.
Jah,jah jah jah.
Ja ikka mina ei suuda olla piisavalt järjepidev ja kinnipidada oma uutest tõeskspidamistest. Ega seda oligi ju arvata...... märk nõrkusest :O
Ja ikka mina ei suuda olla piisavalt järjepidev ja kinnipidada oma uutest tõeskspidamistest. Ega seda oligi ju arvata...... märk nõrkusest :O
teisipäev, 10. aprill 2012
Üle pika aja midagi siis siia...

tuulasin veidi arvutis ringi ...



See tuli nagu ikka TÄIEGA lennates kohale.

ja ja ja .
Ma ei taha ja ei jõua enam koolis käia . Ma olen väsinud ja tüdinenud. Mul oleks vaja kuskilt energiat ammutada... aga .... ma ei tea ühtegi energiaallikat, mis mulle praegu sobiks.
nii palju juhtub igapäev, et ma ei oskagi siia midagi kirjutada... imelik oleks ka veidi igapäev siin halada. Tahaks lihtsalt kuidagi aidata neid inimesi kõiki... aga ma ei saa ju. Mul oleks endal abi vaja vist :/
enivei
Elu läheb edasi ja koolist ma nüüd ka ära ei tule. Inimesed, kes mulle on toeks olnud ... loodan et jäävad mu kõrvale veel edaspidigi ja üldse... tuleb naeratada ja kõik halb seljataha jätta.
beku .
laupäev, 7. aprill 2012
babah
Siin sees on siis 20 asja mis mulle minu AIII riiini juures meeldib
ja tõesti, kui keegi leiab... andke teada :/
reede, 6. aprill 2012
*****
kurat kurat kurat .
sõbrannad .. oiii kui head !!!
ega siis järjekordselt ei ole kedagi muud süüdistada kui ise ennast.
Muidugi olge ainult olemas siis kui teil vaja on kuskile jääda. Aga kui mul teid vaja on..... mm, ilusat pidu teile !
babbabahhhhh !
bex.
sõbrannad .. oiii kui head !!!
ega siis järjekordselt ei ole kedagi muud süüdistada kui ise ennast.
Muidugi olge ainult olemas siis kui teil vaja on kuskile jääda. Aga kui mul teid vaja on..... mm, ilusat pidu teile !
babbabahhhhh !
bex.
neljapäev, 5. aprill 2012
JACKKKKK !
JACK JACK JACKKK ....
oooo kalllis jackk...... MIKS !!! :'(
enivei.
JACKKKKKK!!!!
Bex.
aa. titanicut käisin vaatamas.....
oooo kalllis jackk...... MIKS !!! :'(
enivei.
JACKKKKKK!!!!
Bex.
aa. titanicut käisin vaatamas.....
kolmapäev, 4. aprill 2012
Oooooo neiud

mul siin kodus kammib juba niii kergelt ära :(

tsauka Igor :D:D:D
...kes taham minuga terve 150 asja listi läbi teha ? :D PALUN PALUN PALUNNNN !!! ( ma võin lubada teile et see oleks lõbus )
Tänase päeva lubadust : TEEN TOA KORDA JA ....
JAAAAAAA..... ( ikka veel mõtlen mida peaks veel lubama kuna esimene lubadus mis sai just antud on nii kuradi suur :D ) .... jjaaaaaaaaa Vaaatan täna veel jalkat. :D:D :D:D::D:D
tsauki tsaukiii aaa ma ei tohi unustada : XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX ( ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ ; YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY )
teisipäev, 3. aprill 2012
nothin' sweeet about me .. lalal

true story .
papapa.... jälle haige . Mitte, et ma koguaeg seda ei oleks, aga hetkel nagu tõesti...
Ma ei taha teadadagi kuidas mina enda hinded välja saan... ei viitsi sellele eriti mõeldagi hetkel aga peaks hakkama varsti.
Neljapäeval on Nooraga Titanic... ei jõua ooodata juba :D:D
ja muidugi neljapäeval on soome keele kt... SEDA NÜÜD KA EI JÕUA OODATA!!!!! -.-
Mul on enda vanematest VEIDI kahju ..... ise nad on sellised tip top korralikud , ei lagasta kuskil ega midagi. Kõik on omal kohal. AGA MINA....... mu tuba on hullem kui ma ei tea isegi mis asi. Enda kirjutuslauast ei taha ma üldse rääkida, täielik põssa olen. Lisaks siia pilte, aga mul on liiga häbi. Nii et kui keegi tahab appi tulla koristama siis ta on vägagi teretulnud. Võin isegi elevandikõrvu küpsetada ^^ Siin kohas oli kõige suurem vihje Susannale, sest ta on vist ainuke inimene, kes oskab minu tuba koristada :D
Susssssuuuuutussssuuu kus sa oled kui mul sind vaja on :'( auuuuuuuuuu . :D:D :D
Mul sõidab kõik ära siin kodus passides....mul on abi vaja, TÜDRUKUD rsk, :D:D
ja mis ma täna leidsin interneti avarustest ....
150 things to do when u r bored ...... :
1)Challenge your friends to a marble tournament .
eee... kohe kutsun kõik koolist ära vä? :D
2)or fry up some marbles and make jewelery ...
kui ma ei soovi, et mu emme mind ära tapaks siis ma hea meelega tema potte panne ei hakka kasutama enda lõbustamiseks.
3)set up lemonade stand...
maybe not..
4)adopt the word.
mmmm.........AUTOBUSS :D
mulle aitab praegusesk. Ei saa kogu lõbu ära raisata juuu :D:D:D
musiiiiddd ja kallid teile kes te kössitate kooolis !!!!
bexxx.
pühapäev, 1. aprill 2012
.... õppetund number 100000 : ära usalda kedagi !!!!!
Inimeste sõnadel puudub tänapäeval tähendust .... ma olen pettunud, kuri. paha paha.
aga eks vist ilma on parem (: lalalala.
Aaasta küsimus , kas teha otsuseid selle järgi mis ütleb süda... või selle järgi mida ütleb mõistus ... minul need kaks asja omavahel ei saa üldse läbi .. :(
bex.
Inimeste sõnadel puudub tänapäeval tähendust .... ma olen pettunud, kuri. paha paha.
aga eks vist ilma on parem (: lalalala.
Aaasta küsimus , kas teha otsuseid selle järgi mis ütleb süda... või selle järgi mida ütleb mõistus ... minul need kaks asja omavahel ei saa üldse läbi .. :(
bex.
laupäev, 31. märts 2012
if tomorrow never comes...
See on siis nüüdseks läbi. Oleme meie kalli Pireti ära saatnud. Aga meie südamess jääb ta alatiseks.
...
...
neljapäev, 29. märts 2012
....
Mul ei ole siia mitte midagi kirjutada.
Ma ainult tahan tänada oma kõige kõige kõige kallimaid tüdrukuid, kes on mulle nii palju toeks olnud. Ja üldse... viimastel päevadel oleme kõik kuidagi nii koos :) See on hea tunne.
r.
Ma ainult tahan tänada oma kõige kõige kõige kallimaid tüdrukuid, kes on mulle nii palju toeks olnud. Ja üldse... viimastel päevadel oleme kõik kuidagi nii koos :) See on hea tunne.
r.
esmaspäev, 26. märts 2012
Tänane päev jällegi on täis leina ja pisaraid....
Ma tahaks Teda kuidagi iseloomustada... aga ükski sõna ei suuda iseloomustada seda energiat mida ta välja kiirgas. Millise positiivse suhtumisega ta ellu suhtus..... Kõike seda...
......
me kõik igatseme sind NIII VÄGA !!
Ma tahaks Teda kuidagi iseloomustada... aga ükski sõna ei suuda iseloomustada seda energiat mida ta välja kiirgas. Millise positiivse suhtumisega ta ellu suhtus..... Kõike seda...
......
me kõik igatseme sind NIII VÄGA !!
pühapäev, 25. märts 2012
...

Mitte et mul igapäev mingi matuse meeleolu oleks... aga jah...
Täna mälestatakse 1949. aasta märtsiküüditamise ohvreid.
terve Vabaduse plats on küünlaid täis... see on võrratu.
Peaks ise ka küünla süütama ja olema mõtetes Nendega.
R.
TsaukiTsauki
...Sellistel aegadel nagu praegu on nii kuradi hea kui sul on nii ägedad sõbrannad. Susanna ja Helen ( uuuuuus tüdruk minujaoks ) käisin siis minu juures magamas. Aga me tegime kõike muud peale selle kuni kella ... uhm hiliseni. :D Sussuga vaatasime hiljem ka Eloise hotellis. Nii mõnus ja hea. Rääkisime siis Sussuga kella kuueni juttu.. ajasime Heleni ülesse et ta ilusti bussi peale vaarutada saaks..... ja siis .... jah , jäime vist ise ka magama. Aga kogu selle asja point oli see, et nad tulid nii õigel heal ajal...ja alati kui see Susi minujuures on siis jah.....on minu toast kuulda ainult metsikult itsitamist ja naeru. Siirad vabandused mu vanematele..... nad kahjuks et tea mis tunne on südamest naerda nii palju .. :D
Ajaaa... eile käisin üle pika pika pika aja pubis. Kõik olid ikka ilusti terved ja armsad edasi. :)
Jõmmis käisin ka eile.... see oli nii hea.
ma ei tahaks seda kül öelda aga HOMME ON KOOL ! :D BÖÖÖÖ !!
tahaks minna alla ja vaadata multikaid. Täna on bethooveni film :) :) ;) never getting tired of it .
Ma soovin kedagi , et ta tooks mulle midagi ...
Rebuuulja ! musid .
Ajaaa... eile käisin üle pika pika pika aja pubis. Kõik olid ikka ilusti terved ja armsad edasi. :)
Jõmmis käisin ka eile.... see oli nii hea.
ma ei tahaks seda kül öelda aga HOMME ON KOOL ! :D BÖÖÖÖ !!
tahaks minna alla ja vaadata multikaid. Täna on bethooveni film :) :) ;) never getting tired of it .
Ma soovin kedagi , et ta tooks mulle midagi ...
Rebuuulja ! musid .
laupäev, 24. märts 2012
Mis maa see on ...
http://youtu.be/Y4MnpzG5Sqc
leidke palun oma väärtuslikust ajast pool tundi ja vaadake seda. Äkki hakkate ka mõtlema.
Palun kallis aeg, mine kiiremini. Tõesti ei jõua ära oodata millal gümnaasium läbi on.... saaks lõpuks teha seda mida MINA tahan.
Bex, beku , beka, misiganes.... REBECCA !
leidke palun oma väärtuslikust ajast pool tundi ja vaadake seda. Äkki hakkate ka mõtlema.
Palun kallis aeg, mine kiiremini. Tõesti ei jõua ära oodata millal gümnaasium läbi on.... saaks lõpuks teha seda mida MINA tahan.
Bex, beku , beka, misiganes.... REBECCA !
Beiiiibiiiii

Kevaaaddd !!!
did u forget to take your meds... ( siin kohal oli siis väike laulusõnade rida Pacebo laulust. Kvaliteetne värk, muud ei midagi ) :D:D
No igaljuhul.......
eile oli nii vahva Krissuga tsättida poole hommikuni. Olgugi et vahepeal oli tal külas segav faktor....... eks ma siis tegelesin millegi muuga sel ajal. ^^ . Ja ooiiiii kui nõme et mu msn telefonis jamab....... Oleks olnud tore seal edasi tsättida :)
Ja täna on laupäevvvv... terve öö otsa saab mässata :D:D::D:D
Trenni Trenni Trenni :D:D:D
Tellimine:
Postitused (Atom)