esmaspäev, 17. oktoober 2011

äääää. kolm päeva veel koolis istuda.

Jah jah jah.
Täna.... läksin ära... ei suutunud enam , selline väsimus on peal.
Sain veidi targemaks nv kohapealt. Ja mõtlesin oma asjad ümber. Midagi peab ju ikka inimeses olema et kaks korda samasse ämbrisse astuda :D ( alkohol?!?!????!?! )mkm.
Niih.. lühike ülevaade kallitele klassiõdedele minu töödest ja järeltöödest ( sest siiski olen suutnud mõned tööd vahepeal ära jätta endajaoks.
Homme : Inka essee
Ülehomme:Mata kt ( TEINE JUBA)
Füüsika KT ( niiiii raskeee )
Neljapäev ( viiiimaneee) :
Soome keele TK

Järeltööd:
Bio
Muusika
Keemia !?!??! no minna või mitte minna...... selles on ju see küsimus :D

Reede:
ROOTSI.
alguses jah ma mõtlesin et jube lahe , lennukiga saab nii kiiiresti ja jube kift. Aga nüüd ma hakkan vaikselt mõtlema kosmoseraketi peale..... see lennuk lendab ju ka niii aeglaselt, ja siis need lollakad vahepeatused. :O Mul pole isega asjad veel koos.... ja kohvrit ka njetu. Emme läheb Saksamaale neljapäev. Eks ma panen siis enda asjad taskusse.

Ma jään jubedalt enda sõpru igatsema. Igapäevaga saab mul üha enam selgeks kui kiftid nad on. Ma ei kujuta ette ka kuidas ma saan nad ükspäev kõik hüljata.......... ma ei suudaks ju. Kuigi kuni 18 aastaseks saamiseni pole minujaoks enam ükski pidu sest no kui ei oska juua siis ei oska :D

PS ! Head asjad juhtuvad kõik reedeti. ;)

pühapäev, 16. oktoober 2011

juhtub ju ka parimates peredes :D

When you stop drinking, you have to deal with this marvelous personality that started you drinking in the first place.

jah, tõsi.
mul ükskõik. Sõbrad on allles ja elu on ilus.
Eile / täna oli tore ?!!?.. mäletaks ma siis veidi ... oleks tore. Vabandan ette ära juba enda mõtlematute tegude eest mida ma ei mäleta ausaltöeldes. Ja ma ei taha ka... miks peaks. Ei ole ma esimene inimne kes nii teeb ja ei jää ka viimaseks.

Õppida on vaja. Ja jõmmi on vaja minna :D

reede, 14. oktoober 2011

wow.... viimane nädal võib alata kohe varsti (:

Täna oli koolis nõme päev. No kohe ausalt.... tüütav, paha , nõme.. väkk.
Peale kooli käisin tantimas. ja siis... oli väljas mammu ja sussuga veidi (:
elu on elamist väärt .


Homme saab nalja. :D
ja miks siin sääsed on ?!?!?! :O

neljapäev, 13. oktoober 2011

Ja selle nädala viimne päev on homme käes...

Õigemini 1 tunni ja 15minuti pärast.
Ja otseloomulikult leian ma õppimise kõrvalt aega blogida. Ma kahjuks ei suuda meenutada mis oli see hirm naljakas asi koolis... ja seda kirjutades tuli mul meelde. Siit se tuleb.
Meie, tüdrukutega, lähme Rumeeniasse. Üks meist ( mina..... -.- ) jään rasedaks. Krissu saab tööd. Ja siis on abort..... halb nali vb kindlalt... aga siiski. see tundus niii naljakas :D:D:D
Mis veel.... mul on tehtud 3 tööd. homme on 3 töööd veel ees. Muusika ... peaks kuidagigi ära tegema.....Majandus nooooo... peaks ka hakkama saama kuidagi. ja MATEMAATIKA... tule taevas appi... :D ( aga mul on kõike arvutav kalkulaator ... kuigi ma ei tea ikka ühe ruutvõrrandi lahendeid.. polegi vist oluline ) ..
Kui homse üle elan, on ainult 4 päeva koolis käia. Ja ainult siis 4 kt'd + 3 leheline esseee inglismaa keeles.....
ma ei tea kuidas ma hakkama saan. Ma tahaks nüüd juba kõigilt ette vabandust paluda. aga mindagi ma pean laupäevast endal maha kriipsutama, et mul oleks natukesegi aega õppida...... ma lihtsalt ei saa ilma õppimata neid töid tehtud. Ega need pole mingid ajaloo tööd, eksole... :D

Ma igatsen ühte inimest nii tohuvapohult palju. Ja ta ... no ta ei ole kaugel... aga jah. no umbes 95 km või nii.... :( See on nüüd see koht kus teised ei saa lihtsalt mõista seda mida mina tunnen. Kindlasti on keegi tundnud sama, aga see ei ole kunagi 100% kattuv. ENIIIVEEIII......see pole kellegi teise asi, ja elu on ilus (:

Mariel ja Sussul tuleb sünnipäev laupäeval... ja see kink. Ma ei oska neile mingit ASJA kinkida.... üsna võimatu. Me oleme sellises vanuses et me oleme endale kõik välja nuianud mis me oleme tahtnud ja neid suuri majasid ja autosid ei jõua ma kahjuks neile kinkida. Tuleb midagi geniaalset välja mõelda... :D.
Ma sooviks selle nädala lõppu ja järgmise nädala neljapäeva.. ja ma soovin et minu mammukesel läheks hästi :) Ta ju on neid lube tegelikult väärt.(: ja oeh....

Head ööd.... mul on mõtte-puudulikus. :D

teisipäev, 11. oktoober 2011

Ajalugu, Bio, Ajalugu, Bio, KOOL


..viimased 7 päeva on veel koolis käia . Ja see on kergelt öeldes lihtsalt jube. nimelt: Homme Ajaloo töö. Neljapäeval: Kaks soome keele tööd. Reedel : Muusika töö+ Majanduse töö.+Mata töö Esmaspäev:Bio töö.Kolmapäev:Mata töö+Füüsika töö+Keemia töö. Lihtsate arvutustega on selge et 10 töööd sellise pisikese ajajooksul on liiiga palju. Eks muidugi need 3 tööd ole minu süü .. et need halvasti tegin, või üldse tegemata jätsin. Aga isegi 7 on liiga palju.
Ma teen seda ainult sellepärast et tean, et järgmine nädal olen ma Rootsis ja lihtsalt puhkan. See nv on Zombie walk... ja peale seda ... mammu ja sussu sünnipäev. Pühapäeval on õppimine. MA OLEN NIII VÄSINUD. Lihtsalt surmväsinud.
tuleb hakkama saada..... peab, peab, peab.

Teie igavesest tüdimusest läbivettinud Rebecca.

pühapäev, 9. oktoober 2011

9 päeva veel koolis käia. :)





Täna on vapustav pühapäev. Mis küll algas jube nõmedalt.... aga sellegipoolest on täna IMELINE PÄEV ! :)
Ilus ilm- palju plaane ja kõik on kena (:

laupäev, 8. oktoober 2011

SINA .

She looks like a model

Except she's got a little more ass

Don't even bother

Unless you've got that thing she likes

I hope she's goin' home with me tonight


Reedel siis läksime SINA'ga Peetri kooli. SEAL OLI MEGA AWESOME !!!! tõsiselt, te kõik kes ei olnud seal....... te jäite oii kui paljust ilma. :) vahest tuleb lihtsalt enda tavalisest mullist välja astuda ja teha midagi, mis alguses vb tundub naeruväärne ja täiesti ajuvaba- mõttetu ( see oli inimestele kes seal ei käinud ). Ja need kes seal olid... nad olid kõikk nii ilusad, toredad ja sõbralikud. Kõigil mõte lendas nagu ma ei teaaa misasiii.... oeh. Ja kõik Sakukad kes seal olid, olid ka nii tublid :) Mul on hea meel et nii paljud siiski otsustasid tulla :) See näitab seda et on õpilasi kes tõesti tahavad midagi muuta meie elus ja teha midagi toredat.

Üks kõige huvitavamaid hetki oligi minujaoks viimane loeng. Ma sain nii palju uut infot ja mõtteid. Ma hetkel ei oska peast öelda, kes meile seda kõike rääkis sest ta nimi on ühel pisikesel kleepsukal ja ma ei suuda püsti tõusta hetkel ( nii väsinud olen ). Aga oli kohe näha et inimene on tark ja arukas. Austus.

Ja ülejäänud õpilastest- MUL ON TOHUTULT KAHJU HETKEL ET MUL POLE FACEBOOKI, aga jah, ma otsustasin et ega ma sellepärast seda veel tegema ei hakka :) Kuigi ma olen sellele tohutult lähedal--- aga siiski ei ... mitte veel. Tahaks siiski kõik kontaktid säilitada.... sest need inimesed olid tõesti tundmist väärt. ( järjekordne hetk, kus ma tunnen et ma tõesti austan neid )

Ma leidsin sealt ühe neiu, kes oli tohutult huvitatud lauamängudest ja on koguaeg tahtnud neid mängida aga pole kunagi suutnud algust teha. Ma üritan temaga kontakti võtta ja kaasata ta meie sekka :)

Igaljuhul olge kõik kadedad, sest mul oli VÄÄRT nädalavahetus mida tõesti ei tule igakord. Mõelge teinekord kui millestki nii kergekäeliselt ära ütlete. (:



teisipäev, 4. oktoober 2011

Im no beauty queen... Im just beautiful me ! ***



Tänasest..
Make oli kooli ilusti :) oeh, mul on temast nii kahju. :(
Eesti keele tund oli niii kift. Veixi polnud ja oli raamatukogu tädi. ....... me vist läksime oma naljadega liiiga kaugele. aga jah, üks paras sõda seal oli.... mulle meeldis, ma ei viistigi alati nagu rahulikult olla enda kohal ja teha tunnitööd.
".... Ja tema üks Etno kets on kraanikausis... teine vedeleb ujulas. Prillid on koolimaja ukse ees.....Ja järgmine päev astun marssides uksest sisse. Tema ümbervöö , trikoo seljas , sukkadega käed - jalad kinni seotud " Need kes said aru need said :D
Kehalises jooksime cooperit. Arvatavasti kui oleks vaja olnud oleks ma ikka jõudnud edasi joosta. Aga kuna see ei olnud enam vajalik siis ma seda ei teinud. Sain 5 kätte ja olen ülimalt rahul. Kahju on aga nendest kes olid peaaegu seal. PALUN INDIVIDUAALSET HINDAMIST!!!!.-.-
Ja keemia töö.... õppisin tunnis , kuuulasin, tegin kaasa, üritasin, pingutasin...... tegin KODUSEID ÜLESANDEIDDDDD ... ja ikka sain 3 ... PLUSSSIII... sõitku seenele.... i guess i just have to get over it. Selline asi tegelt võtab küll veidi tahtejõudu ära midagi teha...... :(

Homme on õpetajate päev... palju õnne kõigile... ( kellele rohkem , kellele vähem :)

esmaspäev, 3. oktoober 2011

High society

......
Eelmises postituses võis näha Meie Margreti kätt.... mida nüüd ei ole enam säilinud normaalkujul.... ei tea mina mis juhtus...:( ( aga nagu käsi on alles... et keeegi midagi väga hullu ei arvaks :D ) aga siinkohas saadaks talle terviseid, ja ütleks siis kohe ära et mõnes tunnis võin ma tema eest konspekteerida ( seal kus me kõrvuti istume , :)
Koolis läheb mul ikka suppperr hüüüber mega hästi. No niiiiii mõnus on seal ( va mõned tunnid ) ... ja peale koooli.... oeh, Eriti meeldib mulle mu vabaaja sisustamis viis kella 8st......... 8-)
See nädalavahetus käisime mmmmmmm... kohe tuleb meelde ...... järvakandis. ma paneks hindeks 5+ .... ma tahaks sinna kunagi veel tagasi minna. Seal oli üks huvitav paik nimega klubi Cinema...... ise sinna jalga keerutama ei jõudnud minna kuna ema lihtsalt ei olnud nõus minuga kaasa tulema... aga mingiaeg proovin selle ära. Ja need inimesed keda ma seal teepeal kohtasin poodi minnes... (Y) :D. ja ööbisime me noortekas.... mis oli ilus , no kõige ilusam noortekas mis mina näinud olen. seal oli nii mõndagi ilusat. :D hmm :D. Ja lauamänge oli jälle nii palju. ja seal oli Wii.... mida ma nüüüd endale igahinna eest tahan soetada ( mitte et mul aega oleks sellega mängida.. aga idee on järjekordselt jubehea :) Ja seal oli välibassein, mis oli nagu niii kift......... sai sinna sisse minna ..... :D:D:D:D ...... ma nagu rohkem ei soovi sellest rääkida. :)

Täna koolis oli meid nii vähe... ja kuidagi lahja päev oli.. ei tea. Venes oli muidugi mõnus ;) Ma ei saa aru kuidas mul tuleb sel hetkel kui õpetaja mind küsib just see õige sõna suust välja. Ma ise nagu ei oska... aga just sel hetkel tundub nagu oskaks :)

JA OSSSU ON KOOOLIS. :D:D

peaks vist kõik olema, täna igaljuhul kas magan või hakkan kohe õppima homseks, sest reaalselt on palju õppida :) Ja täna on üks kahest täiesti trennivabast päevast ... saan lihtsalt MITTE MIDAGI TEHA õhtul .:)

reede, 30. september 2011

Fonnnd. Papppper. põlla pääl.



PÜHENDAKS OMA TOREDATELE:
MARGRET-ERIKA TRIIK-hallis
KRISTINA TOMINGAS-mustas
EVELY AUGER-sinises
JA MINA-kollases


......JAAAAAAA......LYDIA KOIDULA raamides ja kleidis seinapeal...ruum404!!!!!!!!
(kui te nüüd ilusti vaatate, siis Make kenasti näitab ka näpuga ühel pildile mei toredale tädi Lydiale)






pühapäev, 25. september 2011

Naljakas...

....kuidas on esimesed postitused välja kukkunud. Kõik on nii põhjalikud ja värkki, aga nüüd viimased kuidagi pinnapealsed. See vb tuleneb minu pinnapealsest suhtumisest midagi meelde jätta. Või siis sellest et ükskord oma elus mul lihtsalt tõesti ei ole aega millegiga niiiiiiiiiiiii mõttetuga tegeleda koguag ( aga mulle meeldib see mõttetud ) .
Täna on juba pühapäev ja mul vaja kõik ära õppida+ jõmm + midagi olulist veel teha.

Nüüd see nädal mis tuleb, on Maibel taggassiiiii Eestis :) jeii. :) Ja nüüd väike pakkumine talle jälle : 6. oktoober..... CAAAARMEEEEEN. kell 7 :)

kolmapäev, 21. september 2011

MA IGATSEN MAIBELI JÄRELE

MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT
MA IGATSEN MAIBELIT

Emotsionaalne



Täna oli esimene tantsutrenn.. oeh, see on niii kift . No muidugi alguses tundub mulle et ma olen ikka nii koba ja et mul ei tule midagi välja....aga ma jätkan proovimist kuni tuleb välja :)


Peaks hakkama õppima kuna meil tuleb jube "vahva" töö homme inglise keeles. Kerge mõtle on homme inka üle lasta... ma ei taha kuidagi meie noort õpetajat solvata, aga tõesti MIS TA KÜLL MÕTLEB .. :D
öasjdfasjödjkaösdkölasklödköads
ma lähen närvi....

ja vabandust kui ma viimasel ajal tujukas olen. Ma lihtsalt tunnen et ma tahan.

reede, 16. september 2011

6 nädalat veel



You cant stop my happiness
Cause i like the way i am
And you just can't stop my knife and fork
When i see a christmas ham
so if you don't like the way i look
Well, i |ust don't give a damn!
Cause the world keeps spinning
Round and 'round
And my heart's keeping time
To the speed of sound
I was lost til i heard the drums
Then i found my way

... vaheajani on ainult 6 nädalat veel jäänud. Siis saab jälle ära siit. Mõnus (:
Koolis on ikka nii tore. ja hinded on siiamaani supper head. Ja miks ei peakski olema kui ma kõikides ( va füüsika ) tundides ilusti kuulan õpetajat.

Ja juba on reedeeeeeeee.... täna mingeid plaane nagu otseselt ei ole. Homme juba mõned on ja pühapäevaks ka veidi (:

Becks,

esmaspäev, 12. september 2011

And i will be strong, even if it all goes wrong.

Mul on ülikõrini järgmistest asjadest :
1) Inimesed topivad oma nina minu ellu.......
2) Te ütlete mulle asju mis on mõeldud "naljaga" , uuudis teile : SEE EI OLNUD NALJAKAS
3) Kas ma tõesti pean igakord olema mingi happy näoga ???
4) Olen ma ainuke, kellel on keelatud olla LIHTSALT TUJUTU !!!!!!!??!??!+!
5) Ja miks kuratt huvitab teid NIIIII VÄGA mis teised teist arvavad.... millal ükskord saadakse aru et te ei ela siin maailmas teistepärast ! ( muidugi ei väida ma et tuleb olla ükskõikne ja teiste heaolu mitte arvestada... aga kuskil on piirid, ... ) [Ja no muidugi sellega topin mina oma nina teiste ellu.... ]

Ma nagu üldse ei väida et mina teistest parem oleks. Lihtsalt ma ei näe enda vigu ja keegi mulle neid siiamaani pole tulnud ütlema ka. Aga see ei tähenda et mina oma suu kinni hoiaks.

JAAAA , mul on paha tuju. sest kaotasin midagi väga olulist ära. Elu sellest seisma küll ei jäe... aga mingiaeg aeglsemaks muutub ta küll.

Ma ei arva et ma võlgneks selle postitusega kellegile selgitusi. See on minu vaatepunkt ja ma jään selle juurde praegu kindlaks.

Ilusat päeva teile ! :)

pühapäev, 11. september 2011

She's only 18




Eilsest siis veidi ( kuna olin nii väsinud ei jõudnud eile kirjutada.... ) Ja siin kohapeal oleks ilus vabandada tüdrukute ees kelle ma jätsin ilma Jungle speed'ita. :( Mul on tõesti kahju.

Igaljuhul ärkasin kell 10:30. Pesus käidud- söödud läks aeg kuidagi eriti kiiresti. Sain tuttavaga linna ja siis pool kaks Maibeliga Solarises kokku. Hakkasime siis sammuma ökomässu poole. Kuna oli just olnud hull padukas siis nagu eriti inimesi seal ei olnud ja kõik oli läbimärg. Sellest vaatamata suutsin ma endale soetada nii mõndagi. (ülal on näha minu kahte uuut sõpra. :) )
Aga iseenesest leidsime seal ka ühe huvitava Boxi kus müüdi kasest valmistatud esemeid ja vöösid. Ma siiski arvan et nad on liiga rasked ja kindlasti palju raskemad kui minu mantel. Hakates ära suunduma leidsin endale veel kaks pluusi. ( vähemasti midagigi )
Enne baltat käisime veel ära kalamaja kohvikus Boheem, no tõesti soovitan seda kõigile ! SUPPER hea... see on olnud koguaeg niii hea ja teenindus on nii mõnus. Õhkkond on niii ilus ja toit on nii hea. Istusime seal mingi tunnike ( veidi vähem ) sõime oma toidud ja jõime oma joogid ära ning suundusime teartisse. Seal olles saime kinnituse et saame alles tund aega enne etendust piletid osta. Läksime siis Solarisse tagasi ja istusime Komeedis. Oii kui head kooogid seal on (: Ja seal tuli meil igavesti vahva idee rajada "ÖÖ koi" kohvik / söögikoht... küll me selle kunagi ära teeme. Peale seda läksime uuesti prooovima, et äkki nüüd saab piletid. Olles seal kassas ja küsides 2 piletit esiritta ei tahetud meile alguses neid müüa........ KUNAAAA ( ausõna sellist vastust poleks mina osanud unes ka näha.... ) ta väitis et me ei vaata etendust siis enam , vaid ilusaid orkestri poisse. ... MIS OLI IGATI TÕENE ! :D
Etendus ise oli tore ja naljakas. Mulle ja Maibelile ikka väga meeldis ja meil sai ikka nii palju nalja iga sekund seal et hoia ja keela.....
Koju jõudes olin nii väsinud et läksin lihtsalt magama suht kohe.

Täna koristan tuba , loen raamatut ja teen koolitükke.
Olen tubli, JAAA ! :)

Becks !

reede, 9. september 2011

Ökomäss



Palun minge kõik. Igavesti kift üritus. Kestab see kuni 11.09'ni :) Ise lähen homme enne "Kolme musketäri" , mille kohta pean homme õhtu kohe ka retsensiooni kirjutama. Vähemasti saab tehtud.
Koolist mul pole täna midagi nii rääkida. Muusika tund jäi kuidagi eriliselt meelde.
Ja Margret , sellest lauapoolitamisest- Mul on tõesti vaja enda jaoks veidi ruumi ( JA MA EI LÄHE MITTE KUSKILE SEALT, kräunu nii palju kui soovid :D ) igaljuhul on mul vaja endale ruumi. Ma väga vabandan et minul ei ole läpakat enda lauapoolele panna ... :D Ma võin ju alati enda lauaarvuti kooli vedada ( talvel hea kelgupeale hommikul vinnata. :D )
Ma ei jõua homset ära oodata. Hakkab jälle nalja saama Maibeliga. :)


Tänaseks vist kõik.... ma polegi kindel mis täna teha. Valikuid on ju mitmeid. Mõni hea film vb... :)

neljapäev, 8. september 2011

ja edasi....


Tänasepäeva tujuga jube hästi klappiv pilt (:
Koolis oli täna tõesti mõttetu päev. Kõigil oli paha tuju ja kui nad lõpuks oma tuju tagasi said siis minul ei olnud enam mingit tahtmist eriti kellegiga suhelda.
Täna olid kaks kõige kiftimat tundi Inglise keel ja Soome keel ( keeled on väikese tähega, tean. ) igaljuhul mõlemis tunnis oli minu kõrval Eva, kes on nii maru-maru lahe, tore, ilus ja kift :) Ja temaga lähevad üldse kõik tunnid kuidagi eriti kiiresti. Homme on matemaatika, milles loodan midagi uut ka õppida.
Igaljuhul sai täna uuritud ja vaadatud Rootsi ülikoolide kohta ja värkki. No issaandddaaajumaaal. Pms see töö, mis ma teha tahan ei nõua ülikooli haridust, aga samas oleks ju jube hea kui see olemas oleks. Muidugi on võimalus üks aasta peale gümnat minna rootsi tööle ja siis eestisse tagasi tulla ja siia ülikooli minna...... ja pealegi see ülikooli aeg ei ole midagi nii kaugel, tuleb juba varakult mõelda.
Uurisin juhilubade kohta.... pms eesti omasid ei saa kasutada seal, kui oled nagu "püsielanik" rootsis. Niisama ju külla lähed siis saab.... aga muidu mitte.
Septembri lõpus ostan enda piletid ära Rootsi. Leidsin mingi jubehea pakkumise. Ma ei jõua ära oodata. Eelmine kord tulles leidsin ma lennujaama poodidest niiiiiiiii kifte särke, mis ma seekord lihtsalt pean ära ostma, ( siis ma ei viitsinud raha ära vahetada ja eriti ei raatsinud ka... :D).
Ega nagu erilisi plaane polegi selleks korraks seal.......arvatavasti ainuke plaan on minna pastat sööma ja jelly beanse osta palju-palju. Ja tüdrukutele muidugi tupsu kaaa ikka :D Ilma vist ei saa tulla tagasi rootsist.

RRRRebecca.

kolmapäev, 7. september 2011

Kopli puzzle


Make oskus õpikutele pabereid panna:)

Ja aasta kõige armsama lunchboxi tiitli saab Margret-Erika Triik ! Palju õnne. Võitjatega võtame ühendust homme esimese tunni ajal.



Inimese õpetus-
Ma eriti ei soovi sellest rääkida kuna jah... ei ole midagi. Meif jagati gruppideks. Iseenesest teema oli ju huvitav aga üsna raske oli kuulata teda kui mingisugune Kenet su kõrval on :D
Inglise keel-
jälle see MM ja ÖÖ mäng, mis seekord kestis terve tund. Ma pidin seal klassiees viis aastat passima. Makel ja tema sõpradel oli seal taga eriti huvitav kuna Andra oli korda saatnud aasta Kopli nalja 2011. Ma ei ole kindel kas olen võimeline seda kirja panema, aga põhimõte on see et kui ostad Koplist lihapiruka siis see on nagu puzzle mäng. Saad selle kodus koeraks kokku panna.Lisaks sellele ilmus välja ei kuskilt parditelefon.( mille pilt on ülal näha. )
Füüsika-
Mul jäi siiski arusaamatuks, kas ma tegelt ka olen nii loll nagu ma näost näha on. Usun, et see oli meie füüsika õpetaja vastuseta suve-küsimus. .... muidu sai seal ka nalja. Eriti meeldis mulle see kiri mis ma Makele saatsin, kus oli näts sees. Mina leian et see oli hiilgavalt nalajakas. :D
Ajalugu-
Iseenesest oli ju tore teha töö asjade peale mida ei olnud õpikus. Ja no ausaltöelda ei meeldi mulle selline ükskõiksus... aga las ta jääda. Parem see kui see teine olevus :) Ja nüüd ma olen targem ja ei õpi enam õpikust midagi selgeks :)
Matemaatika
Seal oli huvitav nagu alati, Tegime Evaga tööd koguaeg kaasa ja saime aru kõigest.
Bioloogia-
Käisime väljas anakondasid ja jääkarusid vaatamas.Iseenesest oli tore tund. Aga ma nägin tarantlit seal kuuskede vahel.. õpetaja küll ei tahtnud mind hästi uskuda... aga AUSÕNA !
Peale koooli läksin tuttu Makega( make muidugi omas kodus ) kell 7 ülesse ja poodi, peale seda tegin koolitükke. :)
Rebecca

teisipäev, 6. september 2011

"Listen to your heart"

See on kõikide kurbade filmide top1.Ma pole oma vähese elu jooksul mitte kunagi nii palju nutnud kui just nüüd.

Algas ju see film üsna ilusalt, veidi tuhkatriinu loo moodi või nii. Hiljem läks asi veidi karmiks, aga sellist lõppu poleks mina osanud kohe kindlasti mitte ette näha.....
Ma ei ole kindel kas selliseid asju juhtub ka päris elus ( no muidugi haigused on olemas jne. ) aga et see kõik kokku nii läheb.... vaevalt.
Iseenesest kui filmi hakkasin vaatama ei vaadanud ma enne treilerit ( no 20 sekundit algusest.. aga see oli ka kõik )....
MA SOOVITAN SEDA KÕIGILE !