laupäev, 31. märts 2012

if tomorrow never comes...

See on siis nüüdseks läbi. Oleme meie kalli Pireti ära saatnud. Aga meie südamess jääb ta alatiseks.


...

neljapäev, 29. märts 2012

....

Mul ei ole siia mitte midagi kirjutada.

Ma ainult tahan tänada oma kõige kõige kõige kallimaid tüdrukuid, kes on mulle nii palju toeks olnud. Ja üldse... viimastel päevadel oleme kõik kuidagi nii koos :) See on hea tunne.


r.

esmaspäev, 26. märts 2012

Tänane päev jällegi on täis leina ja pisaraid....

Ma tahaks Teda kuidagi iseloomustada... aga ükski sõna ei suuda iseloomustada seda energiat mida ta välja kiirgas. Millise positiivse suhtumisega ta ellu suhtus..... Kõike seda...

......

me kõik igatseme sind NIII VÄGA !!

pühapäev, 25. märts 2012

...


Mitte et mul igapäev mingi matuse meeleolu oleks... aga jah...

Täna mälestatakse 1949. aasta märtsiküüditamise ohvreid.
terve Vabaduse plats on küünlaid täis... see on võrratu.

Peaks ise ka küünla süütama ja olema mõtetes Nendega.


R.

TsaukiTsauki

...Sellistel aegadel nagu praegu on nii kuradi hea kui sul on nii ägedad sõbrannad. Susanna ja Helen ( uuuuuus tüdruk minujaoks ) käisin siis minu juures magamas. Aga me tegime kõike muud peale selle kuni kella ... uhm hiliseni. :D Sussuga vaatasime hiljem ka Eloise hotellis. Nii mõnus ja hea. Rääkisime siis Sussuga kella kuueni juttu.. ajasime Heleni ülesse et ta ilusti bussi peale vaarutada saaks..... ja siis .... jah , jäime vist ise ka magama. Aga kogu selle asja point oli see, et nad tulid nii õigel heal ajal...ja alati kui see Susi minujuures on siis jah.....on minu toast kuulda ainult metsikult itsitamist ja naeru. Siirad vabandused mu vanematele..... nad kahjuks et tea mis tunne on südamest naerda nii palju .. :D
Ajaaa... eile käisin üle pika pika pika aja pubis. Kõik olid ikka ilusti terved ja armsad edasi. :)
Jõmmis käisin ka eile.... see oli nii hea.

ma ei tahaks seda kül öelda aga HOMME ON KOOL ! :D BÖÖÖÖ !!
tahaks minna alla ja vaadata multikaid. Täna on bethooveni film :) :) ;) never getting tired of it .




Ma soovin kedagi , et ta tooks mulle midagi ...





Rebuuulja ! musid .

laupäev, 24. märts 2012

Mis maa see on ...

http://youtu.be/Y4MnpzG5Sqc

leidke palun oma väärtuslikust ajast pool tundi ja vaadake seda. Äkki hakkate ka mõtlema.

Palun kallis aeg, mine kiiremini. Tõesti ei jõua ära oodata millal gümnaasium läbi on.... saaks lõpuks teha seda mida MINA tahan.


Bex, beku , beka, misiganes.... REBECCA !

Beiiiibiiiii



Kevaaaddd !!!


did u forget to take your meds... ( siin kohal oli siis väike laulusõnade rida Pacebo laulust. Kvaliteetne värk, muud ei midagi ) :D:D

No igaljuhul.......
eile oli nii vahva Krissuga tsättida poole hommikuni. Olgugi et vahepeal oli tal külas segav faktor....... eks ma siis tegelesin millegi muuga sel ajal. ^^ . Ja ooiiiii kui nõme et mu msn telefonis jamab....... Oleks olnud tore seal edasi tsättida :)
Ja täna on laupäevvvv... terve öö otsa saab mässata :D:D::D:D


Trenni Trenni Trenni :D:D:D

reede, 23. märts 2012

Õelad inimesed ...



Kahju, et maailmas on nii palju kurjust. Eriti veel Eestis. Me oleme ju nii väike riik...me peaks kõik kokku hoidma. Aga siiski leidub inimesi, keda isegi ei saa inimesteks nimetada. Miks oli vaja seda teha.... see tüdruk oli ju nii noor, väike laps alles..... tal pidi olema kõik veel ees.
Õudne mõelda, millist valu peab selle tüdruku ema taluma......on ju kõikide seaduste vastane, et ema matab oma lapse. See peab olema vastupidi.....
Siin kohal saab ka näha kui habras on meie elu. Kunagi ei tea, millal see lõppeb. Võime ju üritada olla ettevaatlikud ja vältida erinevaid ohtlike olukordi .... aga siiski...

Lihtsalt tohutult kurb.

rip.

neljapäev, 22. märts 2012


täiega tahaks kommi... ppooool tundi on aega kuni pood kinnni pannakse :D


Niii ilus (: lallalalala


ja oi kui hea laulu ma ledsin....
Video games- lenda del rey

It's you, it's you, it's all for you
Everything I do, I tell you all the time
Heaven is a place on earth with you
Tell me all the things you want to do

*********************************************

Ma ei taha tõde...... see on kibedam kui viin.

Kuidas saavad inimesed nii kahepalgelised olla. Üks hetk on ta su parib sõber. Järgmine hetk võõras, kes ei taha sind tundagi.

Nii vahva et mõni võõras inimene suudab tuju nii heaks teha..... öeldes lihtsaid asju, milleks teistel...ehk sõpradel kes sind ümbritsevad, oma argielu kõrvalt aega ei ole. Tekib küsimus, kas on üldse vaja tutvuda. Miks mitte jääda võõraks ? See on ju nii müstiline ja ..... purunematut. Sest on ju ilmselge et ei saa teha katki midagi, mida ei ole.

bex.

kolmapäev, 21. märts 2012





hihihih :D:D:D

Soomest veidi


mmmm

Kunst kuulub rahvale.

põmm

uuuuniiiikorn

mina enda hobusega

emotsioonid kui passida sadamas nii kaua ..


käisime airiini lapsepõlvekodus...


väike photoshooot kodu trepi ees :D

ah tavaline mina

potensiaalne pileti kontrolör.

ainuke pilt meist koos... mille tegi.. üllatus üllatus AKNALAUD.


Airiini praegune korter Helsinkis .. :)


Vannitoas , minujuures.

mu tuba on vaatega merele :D

.....

Sõitsime ...

...


Keegi tegi nalja :D


tudulinnu


op op op :D

.....HAHAHHAHAHHAHAHAHHAHHAHAHHA
... APPI
Niii ,,,, hommik.... helistasin airiinile et ta oma perse maast lahti ajaks. Siis ... sõitsime ilusti sadamasse. Saime oma pardakaardid ilma probleemideta kätte. Oleme siis laevas ... valisime endale ilusti kohad kuni tulevad kaks noormeest meie juurde ja ütlevad et meie olevat nende kohad võtnud. Meie siis ilusti vabandame ja värkki, kuigi veidi segaduses.... ja siis saime aru et nad tahavad oma kohta tagasi saada HARIDUSE eesmärgil. Siis me ilusti eesti kodanikena loovutasime oma kohad. Läksime teiselepoole seda sama koridori istuma. Mõtlesime siis veidi ennast krohvida. Kui olin Airiinile peitekereemi peale panemas karjub see noormees teiseltpoolt koridori et, "Kas saaks ka näovett... " meie siis vastu et see ei ole näovesi.. tema jällegi " eii, aga sa paned ju mingit möga endale vatiga näkku..... pane mulle ka " no eks ma siis ütlesin et tulgu siia ma panen. JA TA TULIGI..... aga ma siiski keeldusin viisakalt. Ütlesin et loomulik ilu on kõige parem :D Siis me kolisime ülesse korrusele mingisse baari. Airiin otsustas "Sakslaste " kõrvale magama jääda. Minul nagu mingit tahtmist eriti ei olnud seega jooksin niisama ringi. Huvitav oli aga see et need saksa naistel ei olnud mingi moraalitunnetust. Nad magasid seal nii et kõik oli näha :D:D ... aga jah , eks ole see iga ühe enda asi. Soome kus käisime NIII paljudes poodides. Aaa... peale sadamast välja kõndimist nägime mingi lao hoone juures patju maas.... ilmselgelt oli vaja kohe pilti teha. ... Ja sel hetkel kui Airiin seal maas lösutas tuli mingi naine sealt samast uksest välja. Häbi kui palju. Aga õnneks oli ta mõistlik ja lubas pildid ära teha :D
Nojah... igaljuhul lõputu shoping.....
Käisime Ida keskuses ja me olime julmad mutid. Me ei ostnud metroo pileteid. Meil oli julmad plaanid valmis kui kontroll peale tuleb. õnneks ei tulnud. Aga selle üle sai siiski väga väga väga palju naerda. Ida keskuses on selline VAHVA pood kui on väljas asjad mis EI OLE müügiks.
JA VEEL .... seal oli toidupood ... kus oli üks šarmantne noormees kes aiatas mul toitu valida. Ta soovitas mul võtta supp , MIDA KAHJUKS EI OLNUD ENAM ! .... Otsustasin lõpuks mingi makaronide ja hakkliha värgi kasuks. Selle pisikese portsjoni hind oli SOOLANE !Ja 300g maksab sama palju kui meil terve kilo :D Aga okei, vähemasti ei pidanud ma kuskile MacDonaldsisse ronima. Tervislik toitumine :D Aaa.... kassasse minnes oli meie ees kaks tädi kes ostsid mingi 10 kilo kapsast..... masendav. Nojah ,, siis suht oligi aeg tagasi kesklinna pöörduda.Metroos sai jällegi nii palju nalja. Kõik inimesed olid nii mega naljakad :D Peale Ida keskuses käimist läksime Kiasmasse disaini vaatama. Seal oli ka suht lõbus. Nägime seal nii mõndagi ilusat , hehehe :D:D::DD tegime mõned pildid ja tuiasime ringi ja siis suundusime veel ühele tänavale. Kustkohast võis leida mõned poed. väljas hakkas juba pimedaks minema ja meil olid kõik poed käidud ja veel 3 tundi aega selleni et pidime hakkama sadamapoole minema. Meil siis tuli meelde et me .... jah ( küsige täpsustust mu enda käest ). Istusime keset peatänavat maha oma kõikide poekottidega ja nautisime Soome kesklinna. Eks oli inimesi kes meid imelikult vaatasid aga enamus ikka ..... naeratasid meile. Siis läksime suure kiriku juurde trepiastmeid lugema. See kiriku esine oli tühi niiet saime seal kiriku ees kaerajaani tantsida. 46 astet oli ainult muideks.... aga siiski , lõbus oli ikka. Siis hakkasime teise kiriku poole minema ja saime aru et oleme põhimõtteliselt sadama kõrval.Vahepeal nägime ühte tänava muusikut. Airiin kutsus mind tantsule ja nii me tantsisimegi tema pillimängu saatel ..... Hiljem kui oli aeg edasi minna, mees tänas meid viisakalt :D Hakkasime siis reaalsete tibusammudega sadamapoole minema. Kõik need inimesed kes meile vastu tulid pidid kannatama meie terrori all. Me kõndisime neile lihtsalt tuimalt otsa.... nad pidid meie pärast alati tee poolt vahetama. Need hullud eesti turistid. Aaa... ja siis me nägime ühe hotelli ees väliküünalt. Selline suur tõrviku moodi või miskit. Tuli siis idee see ära puhuda, aga parasjagu oli seal hotelli ees palju tähtsaid ärimehi. Võiks ju nüüd loota et me jätsime asja sinna paika, aga ei. Me läksime ja olime seal ikka päris korralikult puhumisega ametis. See küünal meil küll ära ei õnnestunud kustutada aga nalja sai oiii kui palju. Seisime kahekesi seal hotelli ees ja lehvitasime kõigile :D:D:D:D MOI MOI MOI.
Enne kui sadamasse sisse astusime pidime ilmselgelt kolm meest rajalt maha võtma kes takso juures passisid.... MOI MOI MOI :D
Sadamas..... pidime passima oi kui kaua. Suutsime küsida kahelt inimeselt mis kell laev väljub. Olgugi et väljumisaeg oli suurelt seina peale kirjutatud. Noo... ja siis kuidagi mingi ime läbi jõudsime laeva mingi maru hilja. Aaa...... eestisse tagasi sõites ei olnud midagi nii huvitavat. Üks ilus tumedanahaline kuuba mees tegi sigarette seal. Oiii jjaaaaaaaa... :D Nii kui olime Tallinnas oli minul kõigepealt vaja üles äratada. Kõik see baar oli juba tühi kuna inimesed olid ammu ilma all... Airiin ülesse äratatud hakkasime sättima. Kuid SIIS nägime et meil on seltsiline seal. Üks magav mees. Üritasime teda ülesse äratada aga no ei ärka.... õudne..... :D no lõpuks ikka kuidagi ärkas.... :D Ja siiis .... me kõndisime nagu zombid välja ja olime valmis koju minema. Isssi tõi meid ilusti minu juurde. Sõime ja siis magasime ja nüüd siin me oleme :D
Bex & Aix.

esmaspäev, 19. märts 2012

Soome Soome Soome vol 2

eeelmisest reisist siis.... :D:D:D seekord tuleb parem :D:D




HOOMMMMMEEEEEE :D:D::D:D hahaha, ma ei taha lihtsalt teada mis asja me kokku keerame seekord.

mmm......
ELU ON NII ILUS !!!!!

pühapäev, 18. märts 2012

Kid Cudi - Erase Me ft. Kanye West




Sellega tulevad nii head mälestused meelde. Ja kui susanna poleks selline jobu siis ta tuleks täna minu juurde ja me jätkaks seda mis meil jäi eile pooleli. Aga eks ma saan üksi ka hakkama :P

Tahtsin täna jõusaali minna.... kõik oli nagu üliiiii okeiiii kuni selle hetkeni, et ma jäin magama :( Ma loodan et mu kallike andestab mulle, EKSOLE ?!?!?! :D Ei ole ju minu süü et ma nii uimane olen...

nüüd ma ainult soovin minna poodi ja osta salatit. mnjom mnjom .

Ahjaa, üleskutse kõikidele tüdrukutele...... tulge mulle külla ! ^^

Eilane


Eile sai Noora nimelt 17. Ja siis ta tuli mull külla. Ohhhhh gaaaaad. :D
See Pilt on ainuke kõige selgem , meist koos........ :D ülejäänud on veidi udused.
Igaljuhul oli meil üli tore. Ja me korraldasime nii mõndagi. Kõige kiftim oli see et kõik olid "bitchid" ... see tulenes vist sellest filmist mida me enne vaatasime :D
Ja ma kohe väga vabandan kõigi ees kellele me midagi kokku ajasime..... Kuigi jah , enamus on mingid mõttetud tüübid kuskilt ma ei tea kust kohast. :D

Tsauki tsaukiiii .

neljapäev, 15. märts 2012

Lalalala.... Käes on vaheaeg

Palun tõesti !!!! :D


Niiiiiiiii mõnna päev oli täna. Mul on kõige armsam klass üldse. Kõik on nii toredad.... .teevad mu iga päeva niiii rõõmsaks. Okei, vahest ajavad nad mingit kelbast.... aga siiski :D üldiselt on kõik tore :P

See laupäev on kirbukas. Saab veidi shopata äkki. :)

Aiiii täna sai 3 nalja......
1) Minu nunnu Riin kutsus tuletõrje asemel kiirabi kohale.
2) Kes see oli ? Isa oli.
3) 89 muutus Eva jaoks 88'ks :D:D:D

Tahaks juba suve. Tahn minna välja ilma et ma peaks endale mingi kümme kihti riideid selga ajama. Tahaks minna randa ja olla seal terve päev ja järgmine päev viriseda et ma olen niii punane ja kõik kohad on niii valusad. Tahan reisida. Tahan saada lõpuks 18. ... nii palju asju tahan :)

Enne suve tahaks kähku Soomes ära käia. Nagu ... eelmine Soome reis oli. See oli lihtsalt parim. olgugi et mõlemal vaid natukene raha taskus... tulime me niii hästi toime. Meil oli ju oma hütt... :D

kolmapäev, 14. märts 2012

Aidake nüüd vaest tüdrukut...

palun mulle üks WOW...... mul ei ole elu ja soovin seda saada läbi selle.....

Palun .

Palun ....

PALUUUNN !

teisipäev, 13. märts 2012

Kammib ära vaikselt. :(


Eff ja Arnold lebotavad niisama siin meil mata õpiku vahel... :D

Õppimine kammib ikka tõsiselt ära. Terve päev olen inglise keele õpikut siin põhimõtteliselt ümber vorpinud. ÕUDNE :S
Homme on kulla kallis ajalugu ja füüsika. Ei jõua ara oodata . :(

xxx on niii eilne, nii et ŠŠŠ ... :D

esmaspäev, 12. märts 2012

Nomm Nomm,

Eriti sõbralik MINA vist.... :D:D:D
Tsauki Tsauki Tsauki !

Ma siin niisama istun mingi elusuuruses koguses kodusetööga.... mitte et ma arvaks et ma midagi ära teen... aga idee on ju hea :)
Koolis oli päris huvitav.......
käisin täna isegi keemia tunnis.... siinkohal tahaks tänada oma nii väga kallist klassivenda Steni, kes ikka mind tundi vedas ja siis seal minug istus ja ... konspekteeris. Minul sai tunni jooksul terve 3 vihikulehte pilte .... :D

Ja siis muidugi PS Stroika laul..... see niisama kummitab mind.

Käisime tegemas Matemaatika tööd.... huhh,, jään parimat lootma. :)

peale kooli nagu ikka .. jäin magama. Ainult selle vahega et täna see ei pidanud nii minema. Mul oli plaan olla tubli ja õppida.. ja siis vara magama minna. HUIAMUIA :S. No jah, nüüd ma siis istungi enda õpikute otsas.. mõnna.


tsauki pauki, olge musid.
Ja MAKEEE... ära unustaaaa.... sa oled nii armas ja sa ära kunagi tunne et sa pead midagi tegema :) , sa tead millest ma räägin küll ;)

Margret-Erika Triik .. see on sinule

OIII mul on nii fucking lahe klassiõde. Musi musi musi musi musi musi .... oxxx oxxx .
Sinuga me veel teeme siin Sakus nii mõndagi. Minu tibulinnu oled :)
Sa lihtalt oskad mu tuju nii heaks teha. Päike äike... meie lähme Selveri katusele pizzat sööma. Ja homme teeme selle matemaatika töö ära..... sest meie oleme bossid... ja wat da faaaaaakkk....

Forever koos ! :)
kurat, ma ei leia ühtegi normaalset pilti .. aga ma luban et homme teeme ühe... uhm ma ei tea, Veixi tunni ajal vist vast.. äkki saame rohelise seene lambi ka pildile jäädvustada...

Okei.. midagi veel sulle öelda... kindlasti on... uhm , SA OLED NII NUNNU , ARMAS ja
üleüldse

MA ARMASTAN SIND !!! ( võid nüüd magama minna... ma luban et ma homme tulen kooli. )

pühapäev, 11. märts 2012

hei hopsti väike vend ...






Krissu... krissu.... oiii Krissu..

Me ei saa kunagi tagasi neid aegu, mis meil oli... Need olid siiski vapustavad. Ükskõik mida me koos ei korraldanud saime me ikka kuidagi vastu pead vanemate käest. Ma ei arva, et me olime nii hullud lapsed.... lihtsalt meid ei mõistetud. Meie naljadest saime ainult meie ise aru... ja kõik need lõputud seiklused kuhu me oleme koos sattunud on lihtsalt õudust tekitavalt naljakad.

Kui me olime veel pisikesed pätakad siis me valetasime vanematele, et soovime telkima minna. Ei nojah ... läksimegi ju.... aga ainsa vahega, et me ei ööbinud telgis... vaid hoopis... ma ei mäletagi. See oli mu esimene kokku puude keelatud asjadega. Aga sa olid koos minuga ja mida muud paremat mul tahta olla saigi üldse.

Meie lõpmatud ära jooksmised kodust. Mulle on eriti jäänud meelde see kuidas mina suure kiiruga su aknast alla kukkusin... õnneks ikka sisse poole. Ma ei mäletagi hästi miks meil nii hädasti õue oli vaja minna... aga ju siis oli. Arvatavasti ikka meeste pärast. Ega muidu me ei liigutanud lillegi kui ei olnud tegemist mingite meestega. .

Või siis see päev kui meie kaks tarka lugesime ajalehest et tee ääres hääletamine on ülimalt ohtlik miniseelikuga või siis lühikeste pükstega. Ja meie sinuga, kaks tarka nagu me oleme.... marsime sinu tuppa... kõige lühemad riided selga, kontsa kingad alla... ja Käina poole minek. Kui ma nüüd ei eksi siis oli see sama päev enne seda kifti Jaanipäeva.... Sellest vaikib ajalugu. Sest see oli üsna ulmeline mis seal ikka sündis ja sündimata jäi... ja kes seda kõike mäletab. Järgmine päev olid ju minu emme issi platsis ja õige Jaanipäev võis alata.

Sa oled minul alati toaks olnud.... kõik need 7 tundi kestvad telefoni kõned on tähendanud mulle midagi nii paljut et ma siiamaani vahest mõtlen... et kuidas me läksime lahku. Meil vist sai koblakas ette üksteisest ja ... jah. Nüüd me oleme jälle koos. ja see mis meid kokku tõi... nagu arvata on liidab meid kauaks kauaks. Me ei saa kunagi tagasi seda mis meil oli... aga meil on terve elu ees. Ja me saame muuta tuleviku. Teeme kõik oma plaanid teoks. ( vihje Naissaarel toimunud nõidumisele... )

Sa oled väärt inimene. Ma olen sind teadnud TERVE oma elu. Sa oled minu lapsepõlve sõbranna. Sa oled mu sõbranna praegu ja ma loodan et kui me oleme vanad mutid siis me oleme ikka koos ja teeme oma lolluseid edasi. Sa lihtsalt mõistad mind & mina sind.

Sa oled mu Ingel :)